magia miłosna opinie,  opinie o rytualistach,  opinie rytuał miłosne,  rytuały egipskie opinie,  rytuały miłosne opinie

mysticum.pl opinie

Na stronie mysticum.pl znajduje się oferta rytuałów miłosnych, rytuałów oczyszczających i ochronnych.

Oto przykładowe ceny rytuałów:

-Rytuał egipski 1000 zł

-Rytuał na przyciągnięcie miłości do życia 400 zł

-Rytuał bogactwa 400 zł

-Rytuał zdejmujący klątwe/urok 300 zł

-Oczyszczenie aury 400 zł

Jeśli ktoś korzystał z oferty bardzo prosze o zostawienie oceny.

Oceń rytualistę

28 komentarzy

 • teresa

  Czy ktoś zamawiał rytuał przyciągający miłość z mysticum? Jestem kilka tygodni po rozstaniu, ale nie chcę odzyskiwać byłego faceta, za to bardzo chciałabym poznac kogoś z kim zakocham się ze wzajemnością.

 • pyra

  Widze pewne zmiany na lepsze. To znaczy- odnowiliśmy kontakt, piszemy ze sobą, spotkaliśmy się 4 dni temu, ale była to krótka, może pól godzinna rozmowa, nie poruszaliśmy podczas niej istotnych kwestii. Mimo wszystko coś drgnęło, liczę mocno na dalsze zmiany.

 • yeti

  Pyra, i czy są u Ciebie kolejne zmiany? Mężczyzna odszedł ode mnie 2 tygodni temu i uznałam że spróbuję magii miłosnej, aby go odzyskać, ale nadal nie jestem zdecydowana, z której strony skorzystać.

 • Pyra

  Owszem, są następne zmiany. Spotykamy się ze sobą, ale on wciąż chyba nie chce powrotu, waha się. W ciągu najbliższych tygodni wszystko się rozstryzgnie. Ja nie chcę sama się narzucać i proponować powrotu.

 • Pyra

  Rytuał powiódł się, jesteśmy para ponownie od 9 dni. Podczas kolejnego z naszych spotkań uznaliśmy, ze damy sobie jeszcze jedną szansę. Jestem niesamowicie szczęsliwa. Pozdrawiam.

 • aqua

  Rytuał na przyciągnięcie partnera przyniósł rezultaty, 10 tygodni po zakończeniu rytuałów poznałam mężczyzne z którym jestem dziś w związku. A więc polecam, chociaż sama zamawiając nie byłam do końca przekonana czy to zadziała.

 • beata

  Jak dotychczas moja relacja z byłym chłopakiem lekko poprawiła się. Mamy lepszy kontakt ze sobą, trochę częsciej do siebie piszemy. Po rozstaniu nie ucięliśmy ze soba kontaktu, ale był on rzadki, on czasami nie odpisywał nawet na moje sms-y. Teraz przynajmniej wiem co u niego słychać. Ale co oczywiste, liczę na dużo lepsze rezultaty.

 • erna

  Dzięki za tą odpowiedź. Pisz jak sytuacja będzie rozwijać się dalej, ponieważ jestem bardzo ciekawa. Też chcę zamówić urok miłosny i zalezy mi na białej magii.

 • beata

  Dość niespodziewanie rytuał zadziałał. Pisze niespodziewanie, bo powrót był zaskoczeniem, mieliśmy cały czas kontakt, ale nawet nie spotykaliśmy się. On wreszcie zaproponował, abyśmy się zobaczyli i zapytał czy dam mu kolejną szansę…. zamurowało mnie, ponieważ w głębi duszy godziłam się z tym, ze nie będziemy już ze sobą. Powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona, to tak jakby nie powiedzieć nic… ale oczywiście bardzo się cieszę. Wam wszystkim tez życze powodzenia w sprawach miłosnych.

 • jolanta

  A czy ktoś korzystał z oczyszczenia aury? Interesuje mnie ten rytuał, bo czuje sie osłabiona przez ostatnich kilka miesięcy, zastanawiam się czy to przez tą całą pandemię, czy może po prostu coś jest ze mną nie tak pod względem energetycznym.

 • Mefeka

  Jestem zadowolona z rezultatów spętania miłosnego. Zamówiłam, ponieważ zostawił mnie facet z którym byłam ponad 4 lata. Ostatnich kilka miesięcy naszego związku było już słabe, coraz częściej kłociliśmy się i wyczuwałam, że on może mnie zostawić. Tak się stało, podczas kolejnej kłótni, on postanowił mnie zostawić. Urwał ze mna kontakt. Początkowo myslałam, że jakoś poradzę sobie bez niego. niestety mijały kolejne dni, a ja wciaż za nim tęskniłam. To sprawiło, że zdecydowałam się skorzystać z rytuału miłosnego. Zdecydowałam się na mysticum, ponieważ strona miała wiele pochlebnych opinii. Po zamówieniu rytuału spokojnie oczekiwałam na rezultaty. Te nadeszły w ciągu 3 miesięcy od zamówienia, kiedy to mężczyzna zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił mnie o powrót. Zgodziłam się i ponownie jesteśmy razem. Mam nadzieję, że tak pozostanie.

 • Aronia

  Ja równiez polecam rytuał egipski. Zdecydowałam, że zamówię, ponieważ chciałam zdobyć faceta, który podobał mi się od dłuższego czasu. On nie zwracał na mnie większej uwagi i dlatego postanowiłam zamówić rytuał miłosny, aby go zdobyć. Rytuał zadziałał. Najpierw trochę przybliżyliśmy się do siebie, zaczęliśmy ze soba pisać i częściej spotykać się. Po 11 tygodniach od zakończenia rytuałów uznaliśmy że spróbujemy być razem. Mijają 3 miesięce odkąd jesteśmy parą i potrafimy się ze soba świetnie porozumieć. Jestem naprawdę zadowolona z efektów rytuałów.

 • Malgorzata

  Ze swojej strony polecam rytuał egipski, który pomógł mi odzyskać mężczyznę, który odszedł ode mnie, bo trochę znudził się mu nasz związek. Po 2 latach postanowił, że spróbuje czegoś nowego, odciął się ode mnie i zaczał się spotykać z innymi dziewczynami i kolegami. Ja zostałam sama i cięzko było mi poradzić sobie bez niego. Dlatego postanowiłam poszukać pomocy w magii miłosnej Rytuał zadziałał, po 8 tygodniach on dość niespodziewanie zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił mnie o to, żebyśmy znowu zostali parą. Jesteśmy ze soba ponownie od miesiąca i czujemy się w swoim towarzystwie tak jak na poczatku znajomości. Mam nadzieję, że efekty rytuałów będa trwałe. Pozdrawiam.

 • velte

  Beata- czy widzisz już jakieś zmiany? Jak okresliłabyś swoją sytuację miłosną? Mnie kilka tygodni zostawił facet nie podając żadnego powodu. Myslę nad użyciem magii miłosnej, żeby go odzyskać.

 • hirka

  Witam wszystkich. Ja równiez jestem zadowolona z efektów rytuału miłosnego. Zamówiłam z mysticum, właśnie dzięki tej stronie i poprzednim pozytywnym opiniom. Rytuał przyniósł pełne rezultaty po 10 tygodniach od zamówienia. Ale już po 2 tygodniach widoczne były pierwsze efekty, mężczyzna odnowił ze mną kontakt i zaczeliśmy luźno spotykać się. Po kilku tygodniach takich spotkań, on sam poprosił mnie abyśmy spróbowali ponownie być ze sobą, na co ja zgodziłam się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *